Suport 24/7

Servicii de zi cu zi .

Oferta
  • thumb 0
  • thumb 1
  • thumb 2
  • thumb 3
  • thumb 4
  • thumb 5

LINK-MI SF02 20km 3G/HD-SDI Fibre Extender de Date mass-Media Converter sau dual fibre FC (LC/ST/SC selectabil )20KM

1 161.78lei

1 452.22lei

Disponibilitate :In stoc

Etichete

Etichete: ethernet prin fibră optică, câinele glumă, link-ul de televiziune, mirror link-ul de wifi, sofirn sp31pro, k210, apple cablu vga, sdi, link-ul de st, mi.

 
 

LINK-MI LM-SF02 3G/HD-SDI de Date mass-Media de fibre semnal Video și audio optic Converter sau dual fibre FC (LC/ST/SC selectabil )20KM

Prezentare produs LINK-MI LM-SF02 La 3G/HD-SDI la fibra converter include un emițător și un receptor, care este un low-cost dispozitiv de transfer pentru unidirecțional 3G/HD-SDI video ,1ch 10/100M ethernet și 1ch rs422 de date pe un singur modul și multimode fibra optica cablu de transfer.Acesta este conceput de către digital optic, transfer de tehnologie și sprijină SMPTE292M /SMPTE259M /SMPTE424 semnal.Și receptor poate fi pus într-o standard19" 3.5 U rack mount șasiu,care susțin 16PCS receptor introduce carduri cu 2 buc 90~240V sursa de alimentare.Principalele caracteristici 1.3 G/ video HD-SDI (embedded semnal audio) de-a lungul unei fibre cu pierderi de transmisie pe distanțe lungi 2.Suport 1CH unidirecțional sau bidi sau RS422, RS485 sau RS232 control de transmisie de date , 1ch full duplex Ethernet 10/100M. 3.ASIC integrat proiectat cu tehnologie de bază independente, drepturi de proprietate intelectuală 4.Avansate de design de circuit, hardware complet program pentru a asigura fiabilitatea echipamentelor, coerența și stabilitatea 5.Utilizate pe scară largă în TELEVIZIUNE difuzat live, video de înaltă definiție, conferințe video de înaltă definiție, supraveghere si alte domenii 6.Suport single-mode sau multi-mode fibra de transmisie (utilizatorul trebuie să confirme transmiterea tip de cablu) 7.Oferim frecvent utilizate LC/FC / SC / ST interfata fibre 8.Distanța maximă de transmisie de până la 120 KM pe single mode fiber 9.3 G-SDI mare digital de semnal Video și audio de transmisie optică 10.Se adapteze la SDI 270Mbps, 1.485 Gb Viteza și 3G automat 11.Accepta customerization și OEM modul de afaceri.

Pachetul Standard SDI emițătorului 1buc SDI fibre receptor 1buc Unitate de Alimentare 5V/2A 2 buc manual de Utilizare 1buc


  • Tip: Cabluri De Fibră Optică
  • Origine: NC(de Origine)
  • Conector B: Interfață Optică
  • Gen: Femeie-De Sex Feminin
  • Certificare: NICI unul
  • Nume De Brand: LINK-MI
  • Un Conector: bnc
  • Numărul De Model: LM-SF02

Scrie-ti parerea!

1 2 3 4 5
Calitate
Pret